Poznaj ofertę karmy Brit

Właściciele czworonogów często próbują znaleźć taki produkt żywieniowy dla swojego pupila, który zadowoli oczekiwania obojga tzn. zawiera niezbędne właściwości odżywcze, które wzmocnią codzienne funkcjonowanie psa oraz stanowią korzystną ofertę cenową dla kupującego. Na rynku, od blisko dwudziestu lat, funkcjonuje firma spełniająca wszystkie wymienione warunki. Karma dla psa Brit została opracowana w trosce o zdrowie psów, dlatego zawiera niezbędne elementy poprawiające jakość życia oraz nie nadwyrężają domowego budżetu. Marka zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, cieszy się popularnością w wielu krajach europejskich oraz na pozostałych kontynentach.

To, co wyróżnia markę to przede wszystkim naturalny skład. Karmy zawierające mięso produkowane są tylko ze świeżych ryb, drobiu oraz pozostałych rodzajów mięs. Nie znajdziemy w nich sztucznych dodatków, żywności genetycznie modyfikowanej, w tym soi. Zdrowie czworonoga jest nadrzędnym celem przyświecającym marce Brit. Na rynku dostępne są różne gramatury opakowań, dzięki czemu właściciele mają swobodny wybór w zależności od zapotrzebowania psa. Brit oferuje także różnorodną propozycję smakową, która powoduje, że czworonogi nie zdążą znudzić się smakiem karmy.

Czym kierować się przy wyborze karmy?

Wyznacznikiem wyboru właściwej karmy powinny być przede wszystkim preferencje pupila. Zależy to również od wieku psa, przebytych chorób, aktywności lub podobnych czynników. Dla przykładu karma mokra ma w składzie więcej wody niż sucha, oznacza to także mocniejszy zapach. Ten wybór może okazać się właściwy dla psów młodych lub ujawniających problem z uzębieniem. Ponadto wykazuje dobroczynne działanie na drogi moczowe, częściej zawiera mniejszą ilość kalorii w porównaniu do karmy suchej. Ten czynnik może być decydujący w przypadku psów z nadmierną wagą.

Karma sucha z kolei wystarcza na dłużej, cechuje się także większą wartością kalorii. Wykazuje dobre działanie na zęby, usuwając kamień i osad. Niewątpliwie każdy rodzaj karmy posiada pewne zalety i ograniczenia. Część specjalistów opowiada się za modelem zrównoważonym, co oznacza po prostu mieszanie obu rodzajów poprzez podawanie na zmianę karmy mokrej i suchej.

Jak już wspomniano istotnym czynnikiem decydującym o wyborze karmy oraz diety jest wiek psa. Młode psy wykazują zapotrzebowanie na białko oraz większą ilość kalorii, podczas gdy dojrzałe i starsze psy preferują posiłki lekkostrawne.

Karmy marki Brit cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli pupilów oraz samych zainteresowanych. Zadowolenie klientów oraz zdrowie psów to wyznacznik sukcesu i motywacja, by stale udoskonalać ofertę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *